Nowy

Buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME XTD 100 HT GW Black/Sand 2022

1 699,00 zł

Atomic Hawx Prime XTD 100 HT GW to zorientowany na osiągi, wszechstronny but narciarski, który jest wygodny na stoku - i poza nim!

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic Banner

Atomic Prime XTD 100 HT GW
Atomic Hawx Prime XTD 100 HT GW oferuje najwyższy komfort, przyjazną elastyczność i wszystkie funkcje, których oczekujesz od Hawx. Te buty o średniej szerokości 100 mm zapewniają wygodę zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki wyściółce 3D Silver ze strefą Touring Flex Zone. Hybrid Tech oznacza, że w przedniej części buta znajdują się inserty Investment Cast, które zapewniają kompatybilność z wiązaniami hybrydowymi, takimi jak Atomic Shift MNC. Posiada również Prolite - rewolucyjną lekką konstrukcję z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych strefach. Aby poprawić poruszanie się w górach, ma podkładki GripWalk, system Free / Lock 4.0 i Frictionless Pivot, aby poruszanie się po górach było łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zalicz kilka zjazdów!

Waga: 1965g: 26/26,5

Twardość (flex): 100

Szerokość: 100

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME XTD 100 HT GW Black/Sand 2022

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
4 aluminowe, 7000-series Alu
Taśma ściągająca
40 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-700,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC Hawx Ultra XTD 100 Black/Red 2019

  • 27,5cm
1 499,00 zł 2 199,00 zł
-700,00 zł