-340,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC Hawx Prime XTD 100 Black/Anthracite/Red 2021

1 359,00 zł Zniżka 340,00 zł
1 699,00 zł

Mega mocny, bardzo uniwersalny i niezwykle lekki but do jazdy alpejskiej jak i turowej. Idealny dla osób lubiących przygodę na białym śniegu. Jeden z najlżejszych butów hybrydowych.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Prime XTD 100
Atomic Hawx Prime XTD 100 GW oferuje najwyższy komfort, przyjazny flex i wszystkie funkcje, których można oczekiwać od buta z linii Hawx. Ten model o średniej szerokości pod butem (100 mm dla rozmiaru 26) zapewnia wygodę zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki wyściółce 3D Silver ze strefą Touring Flex Zone. Posiada również Prolite - naszą rewolucyjną, lekką konstrukcję z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych strefach. Poruszanie się po górach ułatwiają podkładki GripWalk, a także nasz system Free / Lock 4.0 i Frictionless Pivot, co znacznie ułatwia spacer z parkingu na stoki.

Waga: 1925g: 26/26,5

Twardość (flex): 100

Szerokość: 100

Liner: Memory FIT 3D Silver with Touring Flex Zone

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC Hawx Prime XTD 100 Black/Anthracite/Red 2021

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
4 aluminowe, 7000-series Alu
Taśma ściągająca
40 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-700,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC Hawx Ultra XTD 100 Black/Red 2019

  • 27,5cm
1 499,00 zł 2 199,00 zł
-700,00 zł