-460,00 zł

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 100 Black/Orange 2020

1 089,00 zł Zniżka 460,00 zł
1 549,00 zł
Nowa odsłona najpopularniejszego modelu Hawx-a. Całkowicie nowe materiały, zaczerpnięte z modelu Hawx Ultra pozwoliły odchudzić całą konstrukcję.
Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Hawx Prime
Nowy model Atomic Hawx Prime 100 to najlżejsze buty do narciarstwa zjazdowego, jakie udało nam się zaprojektować. Legendarne dopasowanie modelu Hawx dostosowane zostało do wymagań narciarzy o średniej szerokości stopach. Na dodatek zintegrowany system Memory Fit pozwala dopasować buty do indywidualnych w zaledwie kilkanaście minut. Buty wewnętrzne Memory Fit 3D Gold posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi.

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 100 Black/Orange 2020

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
6000-series Alu
Taśma ściągająca
40 mm Velcro Strap

Specyficzne kody