-450,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC HAWX Magna 90 W Black/Rust 2017/18

1 049,00 zł Zniżka 450,00 zł
1 499,00 zł
To topowy model z nowej kolekcji ATOMIC butów o szerokiej skorupie. Buty przeznaczone do całodziennej jazdy na nartach dla Kobiet. Łączą one legendarne dopasowanie modeli Hawx z większą objętością (szerokość wkładki 102 mm).
Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

 Buty narciarskie Hawx Magna 90 to topowy model z nowej kolekcji ATOMIC butów o szerokiej skorupie dla KOBIET

Łączą one legendarne dopasowanie modeli Hawx z większą objętością (szerokość wkładki 102 mm). To wielki krok naprzód – mimo większej szerokości buty są najlżejsze w swojej klasie, a w parze z szerszą skorupą idą liczne funkcjonalne rozwiązania, np. ułatwiająca zakładanie butów strefa Easy Step In oraz szeroki język.

Buty są też wyposażone w technologię Memory Fit, pozwalającą na pełne dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego, oraz technologię Power Shift, umożliwiającą regulację pochylenia w przód i zwiększenie lub zmniejszenie sztywności butów o +/- 10 punktów flex.

Buty wewnętrzne Gold zaopatrzono w ocieplinę 3M™ Thinsulate™ Platinum, zapewniającą ciepło i wysoką reaktywność stóp nawet przy dużym mrozie i wysokiej wilgotności. Marka ATOMIC dodatkowo zadbała o atrakcyjne wzornictwo – szata graficzna butów dopasowana jest do kolekcji Redster XT. Hawx Magna to po prostu buty-marzenie!

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC HAWX Magna 90 W Black/Rust 2017/18

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
90
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
102mm
Klamry
4 Micro Alu 3D
Taśma ściągająca
40 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-390,00 zł