-450,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC HAWX MAGNA 110 Black/Dark Blue 2022

1 099,00 zł Zniżka 450,00 zł
1 549,00 zł

Atomic Hawx Magna 110 to energiczne buty narciarskie typu all-mountain z szerokiej serii Hawx Magna ze zrównoważonym, średnim flexem.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Hawx Magna 110

Codziennie, przez cały dzień. Jeśli chcesz spędzać wiele godzin na śniegu, średnioelastyczne buty narciarskie Atomic Hawx Magna 110 ze to rozwiązanie dla zaawansowanych narciarzy z szerszą stopą. Dzięki wygodnemu trzymaniu stopy dzięki wstępnie ukształtowanej wyściółce 3D Gold i dostępnemu w sklepie procesowi Memory Fit dla buta, skorupy i wyściółki, nigdy nie znajdziesz wygodniejszego buta, który oferuje tego rodzaju wydajność w ostatniej klasie 102 mm szerokości. Łatwe wkładanie i szeroki język sprawiają, że ten but jest jeszcze bardziej przyjazny dla szerokiej stopy. To but narciarski, który sprawia, że każdy zjazd jest lepszy.

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC HAWX MAGNA 110 Black/Dark Blue 2022

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
110
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
102mm
Klamry
6000-series Alu
Taśma ściągająca
50 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także