-124,00 zł

Buty biegowe damskie On Running Cloudultra Moss Eclipse

715,00 zł Zniżka 124,00 zł
839,00 zł

Buty ON RUNNING CLOULTRA to najnowszy i najbardziej zaawansowany but do biegów w terenie od ON RUNNING. Maksymalna amortyzacja dzięki podwójnej warstwie chmur CloudTec® to gwarancja komfortu na najdłuższych dystansach. Jego wszechstronność sprawdzi się zarówno na zawodach, jak i podczas treningu.

rozmiar (cm / EUR / UK)
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Buty biegowe damskie On Running Cloudultra

Buty ON RUNNING CLOUDLTRA to najnowszy i najbardziej zaawansowany but do biegów w terenie od ON RUNNING. Maksymalna amortyzacja dzięki podwójnej warstwie chmur CloudTec® to gwarancja komfortu na najdłuższych dystansach. Jego wszechstronność sprawdzi się zarówno na zawodach, jak i podczas treningu.

TECHNOLOGIE:

Double CloudTec® & Helion
Specjalnie opracowana, podwójna warstwa pianki Helion oraz poduszeczek CloudTec® oferuje amortyzację i minimalizuje wstrząsy ze skalistego podłoża, aby zapewnić niezbędny, długofalowy komfort.

Missiongrip™
Podeszwa stworzona na zróżnicowaną, kamienistą nawierzchnię na górskim szlaku. Stworzona w Alpach, aby zapewnić niezbędną trakcję podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Zróżnicowane kołki bieżnika gwarantują przyczepność na podbiegu i zbiegu.

FlipRelease
Specjalnie zaprojektowane narzędzie na sznurówkach, aby za jednym kilknięciem dopasować but idealnie do Twojej stopy, a w razie obrzęków podczas długotrwałego wysiłku - równie szybko je poluzujesz, aby odciążyć je i zmniejszyć zmęczenie

CECHY:
*Waga: 245 g
*Drop: 8 mm
  • Informacja o rozmiarze We recommend buying half a size up.
  • Technologie Double Helion™ CloudTec® / Missiongrip™ / FlipRelease
  • Aktywność BIEGI GÓRSKIE
  • Sezon Lato 2021
  • Płeć ONA
  • Materiał tworzywo syntetyczne
  • Kolor Niebieski
  • Kod produktu 4499537-moss-eclipse

Technologia

Missiongrip ™ - Podeszwa zewnętrzna Missiongrip ™ łączy w sobie wiele rozwiązań, by zapewnić kontrolę nad szlakiem. Przyczepność „lepkiej”, specjalnie opracowanej gumy Missiongrip ™ została wzmocniona przez odpowiedni wzór bieżnika. Zygzakowate kanały w połączeniu z bardziej płaskimi detalami zapobiegają ślizganiu się na gładkich powierzchniach. Pianka Zero-Gravity zapewnia niezwykle lekką amortyzację, dzięki czemu możesz panować nad zejściami.

Materiały

Techniczna siateczka - Technicznia, specjalnie opracowana dwuwarstwowa cholewka z siateczki zapewnia optymalną wentylację, zapewniając komfort i chłodzenia nawet na najtrudniejszych podejściach. Podczas gdy warstwa wewnętrzna zapewnia gładkie zakładanie i odpowiednie trzymanie, warstwa zewnętrzna zapewnia przewiewność, lekkość i ochronę.

Projekt

Zwyciężaj na zbiegach - Buty do biegania w terenie zazwyczaj koncentrują się na dotarciu na szczyt. Ale co wtedy? Wraz z wprowadzeniem Missiongrip ™, zupełnie nowyme buty Cloudventure zapewniają technologię i przyczepność, która zaprowadzi cię na szczyt, oraz amortyzację, która pozwoli ci zawładnąć zbiegami. Odpowiednio dopasowana płyta Speedboard ™ gwarantuje szybki i precyzyjny bieg. Węższa po środku, zgina się na nierównym podłożu wraz ze stopą, zapewniając właściwe czucie.

Zaawansowana konstrukcja Speedboard

Ruch do przodu napędzany perspektywicznym myśleniem: opracowana w połączeniu z elementami chmury konstrukcja On Speedboard wspiera naturalne przetaczanie stopy. Od lądowania po odbicie w kolejny krok - każdy z elemntów wzmacnia odczucie ruchu podczas biegu. Każda płyta Speedboard jest precyzyjnie dostosowana do konkretnego modelu, współpracując w synchronizowany sposób z całą podeszwą, aby zapewnić poruszające wrażenia.

4 kroki filozofii ON

W 2010 r. On Running postanowił zrewolucjonizować postrzeganie biegania. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale główne przekonania, które sprawiły, że miliony biegaczy na całym świecie odnajdują w tym co robią znacznie więcej radości, także dziś stanowią serce technologii On.

1. Koncentracja na amortyzację, a nie korektę

Bieg powinien być zabawą, nie ćwiczeniem w samokontroli. Zamiast korygować ruch, On Running pozwala Ci biec tak, jak jesteś do tego stworzony. Inteligentna amortyzacja CloudTec® pochłania pierwsze ciężkie uderzenie z ulicy lub szlaku, a następnie ułatwia naturalnie przetoczyć się na przednią części stopy, gdzie elementy chmury stają się twarde, zapewniając stabilne i mocne odbicie. Amortyzacja, ale tylko wtedy, gdy jej potrzebujesz.

2. Uwolnij swoje stopy

Buty ON nie kontrolują twojego ruchu w biegu za pomocą sztywnej podeszwy. W zamian cały zespół chmur aktywnie reaguje na indywidualny sposób poruszania się. Ponieważ nie mają wstępnie zdefiniowanej linii przetoczenia - zamiast tego, chmurny amortyzują lądowanie, dostosowując się do tego jak twoja stopa uderza w podłoże. To przywraca Ci kontrolę, umożliwiając każdemu biegaczowi poruszanie się w taki sposób, jaki jest dla niego lub dla niej najlepszy.

3. Wykorzystaj równowagę i pęd

Buty biegowe nie powinny stawiać oporu podczas lądowania - powinny zamienić twój ruch w pęd do przodu. Elastyczność chmur w połączeniu z płytą CloudTec® speedboard umożliwia efektywny transfer energii z lądowania w odbicie. Dodatkowo, buty On zostały zaprojektowane z uwzględnieniem optymalnego punktu lądowania, bliżej środka stopy, w naturalny sposób znajdującego tuż pod tobą. Dzięki temu natychmiast po wylądowaniu jesteś gotowy na wybicie - właściwa forma biegania w akcji.

4. Bieganie to zabawa, nie męka

Podobnie jak w innych sportach, możesz trenować by z czasem pozbyć się swoich słabości i stać się gwiazdą. Płaskostopie czy inne braki, nie są nie do ruszenia i z czasem ulegają korekcie. Tak jak niemowlęta mają płaskie stopy i rozwijają łuk śródstopia w miarę coraz aktywniejszego poruszania się. On Running oferuje gamę obuwia, która adaptuje się do Ciebie niezależnie od tego na jakim etapie biegania jesteś i wspiera twój trening aby pomóc Ci się wznieść na kolejny poziom. Możesz zacząć od mocniej wspomagającego Cloudflyer-a, by w końcu przejść do raceowych Cloudflash. Ciesz się każdym kolejnym krokiem!

Dodatkowe informacje o Buty biegowe damskie On Running Cloudultra Moss Eclipse

Przeznaczenie
Damskie
Zastosowanie
Bieganie

Specyficzne kody