-1 400,00 zł

Buty Atomic Waymaker Tour 110

799,00 zł Zniżka 1 400,00 zł
2 199,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 799.00 zł

Atomic Waymaker Tour 110 to topowe buty do skitouringu. Gwarantują pełną niezależność, umożliwiając podchodzenie w każdym terenie i zjazd wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Lekka skorupa Pebax i innowacyjny system Free/Lock zapewniają maksymalną ruchomość przy zmniejszonym nakładzie sił podczas podchodzenia. Po dotarciu na szczyt buty są natomiast błyskawicznie gotowe do dynamicznego zjazdu – wystarczy jednym kliknięciem zablokować cholewkę.

Kiedy ruszysz w dół, efektywną pracę nart zapewni Ci umieszczone w okolicy ścięgna Achillesa wzmocnienie z włókna węglowego – Carbon Spine – które odpowiada za bezstratne przenoszenie sił z butów na narty.

Buty są udoskonalone (i niezmiennie lekkie)  i wyposażone ponadto w udoskonalone buty wewnętrzne Intuition, otrzymały także zapięcie Touring Lock, które otwiera skorupę podczas podchodzenia, zapewniając maksymalną ruchomość cholewki bez konieczności odpinania klamer.

Wykonane z gumy Skywalk touringowe nakładki na podeszwę są kompatybilne z wiązaniami low­tech, a dzięki podeszwie Multi­Norm można je wymienić na zjazdowe nakładki DIN

 

 

 

Dodatkowe informacje o Buty Atomic Waymaker Tour 110

Przeznaczenie
Unisex
Twardość
110
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
101/103mm
Klamry
3 Triad Wire 7000 buckle - alu micro
Taśma ściągająca
35mm

Specyficzne kody