ALPINA

Dostępność: W magazynie

ALPINA FIREBIRD black

Więcej widoków

169,00 zł
Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł
LUB

Krótki opis

Widzisz i jesteś widziany Zimą ponad siedem milionów narciarzy wypełnia stoki narciarskie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stojąc na skraju stoku narciarskiego w słoneczny weekend ferii będzie można zauważyć trzy rzeczy: po pierwsze, że obszar ten jest zatłoczony, po drugie, że nie każdy ma wszystko pod kontrolą i po trzecie, że prawie każdy narciarz ma na sobie kask i gogle narciarskie. W temacie gogli: Tak jak buty narciarskie są ważniejsze niż narty, tak gogle są tak samo ważne jak kask. Przecież chronią i wspierają nasz najważniejszy narząd zmysłu. Oto dlaczego ALPINA od ponad 30 lat dba o ochronę nie tylko głowy, ale także oczu. w zimie pan uje jedna zasada: jeśli gogle są w po rządku, wszystko jest w po rządku Dzisiaj nie można ani polegać ani na pogodzie, ani na globalnym ociepleniu! A już najmniej na stoku narciarskim: rano niebo jest niebieskie, w południe rozproszone światło razi w oczy, a na krótko zanim wyciąg przestanie działać doświadczasz inwazji śniegu. Aby mieć pewność na doskonałą widoczność w każdej chwili musisz mieć albo trzy różne rodzaje gogli, albo po prostu gogle ALPINA „Panorama“. W słonecznych warunkach używasz ciemnej szybki dołączanej za pomocą magnesów, której odcień skutecznie odfiltrowuje światło rozproszone. Kiedy pada śnieg lub jest pochmurno, możesz po prostu usunąć zewnętrzną soczewkę. Ponadto, nasz top model jest niezwykle odporny na zarysowania i zapewnia 100 % ochrony przed promieniowaniem UV A, B i C. Przynajmniej na nas można polegać!

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodatkowe informacje o ALPINA FIREBIRD black

Producent Alpina
Przeznaczenie Unisex
Technologie Doubleflex
Szyba Doubleflex hicon
Gwarancja 2 lata
Przedsprzedaż No

Szczegółowe informacje o ALPINA FIREBIRD black

DOUBLEFLEX

+ 100% UV-A, -B and -C-protection: Ochrona przeciw uszkodzeniom siatkówki.

+ Fogstop Coating: Powłoka chroniąca przed parowaniem

+ Thermocoating: Większa widoczność, lepsza termoizolacja.

+ Thermoblock: Poduszka powietrzna między wewnętrzną i zewnętrzną szybą blokuje zimne powietrze.

+ High Contrast System: Bardzo wysoki konrast oraz właściwości rozjaśniające.

+ Poziom ochrony S1


TURBO VENTING SYSTEM

Zastosowanie specjalnych pianek maskującychoptymalizuje wymianę powietrza w goglach.Cyrkulacja powietrza powstała w ten sposób usuwawilgoć i zapobiega zaparowaniu gogli.


HINGE BAND

Paski gogli są połączone do specjalnych haków nazewnątrz ramki. To sprawia, że goglw doskonalepasują, szczególnie podczas noszenia wraz z kaskiem.
 


VENTING FRAME

Specjalne otwory po bokach i na dole gogli pozwalająna napływ powietrza do ich wnętrza, zapobiegającw ten sposób zaparowaniu. Wlot powietrza jestpośredni, a więc oczy nie są narażone na przeciąg.

 


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: ALPINA FIREBIRD black

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna