Dostępność: Brak w magazynie

-30%

K2 SUPERONE 2012/13

Oceń ten produkt jako pierwszy

Normalna cena: 1 999,00 zł

Special Price 1 399,00 zł

Oblicz ratę

Krótki opis

Kobietom, które lubią podkręcać swoje umiejętności na twardszym śniegu, oferujemy SuperOne. Z All-Terrain Rocker™ na węższej talii, SuperOne wystarczająco zwinna i precyzyjna do skrętów na ubitym śniegu oraz dość wszechstronna dla zmiennych warunków. Stabilna, lecz żywotna i dopasowująca się, SuperOne pozwoli wyciągnąć jak najwięcej wrażeń z dnia na stoku.

Montaż i regulacja wiązań GRATIS

  • Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta.
  • Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy wzrost, wagę, wiek narciarza, umiejętności w skali 1-10.
  • Rzep do nart GRATIS

Więcej widoków

Dodatkowe informacje o K2 SUPERONE 2012/13

Przeznaczenie Damskie
Producent K2
Promień skrętu 160cm - 12m
Taliowanie 121/72/106mm
Wiązania Marker/K2 ER3 10.0
Konstrukcja Triaxial Braiding, Hybritech Sidewall, bioflex 2
Gwarancja 2 lata

Szczegółowe informacje o K2 SUPERONE 2012/13

Przeznaczenie:

  • Trasy przygotowane: 80%
  • Trasy nieprzygotowane: 20%

 

Rdzeń: 
BioFlex 2 - we wszystkich damskich nartach K2 zastosowaliśmy kombinację osiki, paulowni i bambusa w niepowtarzalnym rdzeniu znanym jako BioFlex, w procesie łączenia gęstego rdzenia osikowego pod stopami z leciutką paulownią na końcówkach dla redukcji obciążeń przy skręcie. Stworzyliśmy trzy odmiany rdzenia Bioflex. 

Hybritech Sidewall - horyzontalnie rozłożone poszczególne warstwy ścianki bocznej (pomiędzy nimi miękki uretan – materiał z którego wykonane są kółka skateboardów i rolek). Optymalnie pochłania uderzenia jakie działają najpierw na narty, a potem na stawy skokowe i kolana narciarza podczas lądowania na twardej powierzchni. 

 
 

Triaxial Braiding™ -Triaxial braiding to włókno szklane dopasowane do drewnianego rdzenia, zapewniające sztywny skręt, co w efekcie zwiększa kontrolę. Stworzone w 1988 przez inżynierów K2, opatentowany triaxial braiding wiąże nitki włókna szklanego wokół drewnianego rdzenia. Narty z traxial braiding cechują się energią i szybkim przekazywaniem reakcji, zachowując przy tym łatwość dopasowaną zarówno dla ekspertów, jak i początkujących.

 

 All Terrain Rocker™ 

Najbardziej uniwersalny ze względu na przeznaczenia, w całej linii BASELINE ™. Nos narty jest radykalnie uniesiony na całej swoje powierzchni – narta świetnie się „sama wyciąga” z najbardziej miękkiego, głębokiego lub rozmokniętego śniegu. Podczas CAMBER na środku narty - powoduje że narta zachowuje właściwości trakcyjne klasycznych nart zjazdowych: wybicie podczas wychodzenia ze skrętu, trzymanie krawędzi nawet w zmrożonym śniegu. „Uniesienie” nosa i miejsce jego przełamania: pomiędzy 2 a 10 mm (wysokość), na odcinku 15 do 30 cm.

 MOD Technology 

Topowy system tłumienia MOD działa poprzez absorpcję wibracji i przeciążeń wzdłuż całej narty, zapewniając lepszą przyczepność i wyższy stopień kontroli i mocy. MOD to dodatkowy rdzeń, który wygina się na głównym rdzeniu, zupełnie nie wpływając na ogólny flex narty. Optymalne umiejscowienie i grubość warstw różni się w typach męskich i damskich. Męska struktura MOD zbliżona jest kształtem do X-a, rozprowadzając masę na krawędzie dla lepszej przyczepności. Najgrubsza część struktury MOD w przedniej części zawiera nowe rozwiązania technologiczne. 


MOD Monic
 

Skoncentrowane obniżanie masy Monic to zwarta masa cynku, która w połączeniu ze strukturą MOD pozwala obiżać masę w konkretnych miejscach. Mimo, że miejsce stosowania MOD Monic jest stałe w modelach męskich i damskich, jego ilość pozostaje odmienna. Męski MOD Monic jest nieco cięższy i zbliżony kształtem to X-a, by w pełni współgrać ze strukturą MOD.

 


Wiązania: 

 Marker/K2 ER3 10.0 Nowiutkie Marker/K2 ER3 (Energy Response Plate) stworzono zarówno dla niedzielnych, jak i zaawansowanych narciarek. ER3 są również krótsze i mniej sztywne od systemów męskich, pozwalając na bardziej miękki flex i znacząco redukując wagę. System ten wykorzystuje nowy, o 20% lżejszy Compact Toe oraz Compact2 Heel, co zaowocowało większą mocą, precyzją i prędkością.

 

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: K2 SUPERONE 2012/13

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna