Dostępność: W magazynie

OAKLEY STRAIGHT JACKET Mate Black 24-124

Oceń ten produkt jako pierwszy

799,00 zł
Oblicz ratę
LUB

Krótki opis

Firma Oakley została założona w 1975 roku z siedzibą w Południowej Kalifornii. Oakley to połączenie nauki i sztuki, z myślą o odrzuceniu wszelkich ograniczeń i konwenansów. Firma jest jedna z najbardziej pożądanych marek pod względem innowacyjnych, trwałych technologii oraz modnych rozwiązań wizualnych. To ikona światowej kultury, z którą identyfikuje się wielu sportowców. Oakley ma na swoim koncie 500 innowacyjnych patentów i 1100 znaków handlowych. Aktualnie oferuje swoje produkty klientom w ponad 100 krajach.

Idea marki Oakley polega na wykorzystywaniu możliwości wirtualnego świata inżynierii. Producenci wykorzystują prototyp okularów Oakley i wbudowują w niego 16 mikroskopijnych warstw odparowanych polimerów, które utrwalają elektromagnetyczne promieniowanie. Zatem okulary Oakley świetnie chronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz przed raptownymi zmianami oświetlenia. Spokojnie możemy w nich uprawiać sport, są bezpieczne dla zdrowia. Soczewki są niezwykle wytrzymałe, w kontakcie z innymi przedmiotami żadko ulegają uszkodzeniu.

Więcej widoków

Dodatkowe informacje o OAKLEY STRAIGHT JACKET Mate Black 24-124

Producent Oakley
Przeznaczenie Unisex
Szyba Grey Polarized
Gwarancja 2 lata
Przedsprzedaż No

Szczegółowe informacje o OAKLEY STRAIGHT JACKET Mate Black 24-124

  • Polaryzacja
  • Optyka wysokiej rozdzielczości HDO
  • Rozwiązania optyczne z materiałem PLUTONITE
  • Ochrona przed promieniami UV
  • Noski wykonane z UNOBTAINIUM
  • Optyka XYZ OPTICS
  • Lekka oprawka O MATTER
  • Powłoka IRIDIUM, zmniejszająca natężenie światła odbitego
POLARYZACJA:
Polaryzacyjna technologia firmy Oakley przebija wszystkie standardy przemysłu jeśli chodzi o przejrzystość, wrażenia oraz wytrzymałość. Oakley wyeliminował parowanie i zniekształcenia w standardowych spolaryzowanych szybach poprzez opatentowany proces nadlewania szyby wokół filtra. Ta płynna fuzja tworzy zespolenie na poziomie cząsteczkowym, pozwalając osiągnąć filtrowi najwyższy możliwy poziom.

Model STRAIGHT JACKET® to styl, który definiuje, a nie ślepe podążanie za modą. Jeśli liczysz się z opinią sąsiadów, STRAIGHT JACKET® nie jest dla Ciebie. Pierwszy projekt powstał ponad 10 lat temu i łączył charakter Oakley z precyzyjną optyką. Najnowsza wersja łączy agresywny styl z najlepszymi technologiami.

Szkła pokrywa powłoka HYDROPHOBIC™, zabezpieczająca przed powstawaniem smug i zacieków, a także odpychająca kurz i pył. Nie pozwala też na gromadzenie się kropel wody, które mogłyby zakłócić pole widzenia. Technologie HDO® i XYZ OPTICS® zapewniają niesamowitą ostrość w całym polu widzenia. Obraz jest tak wyraźny, że spełnia wymagania normy ANSI Z87.1.

Ochrona przed uderzeniami jest zgodna z zaleceniami normy ANSI Z87.1, a materiał PLUTONITE® blokuje 100% promieniowania UVA, UVB, UVC i nie przepuszcza światła niebieskiego o długości fali do 400 nm. Wytrzymała oprawka O MATTER® jest wyposażona w elementy z materiału UNOBTAINIUM® poprawiającego stabilność okularów, gdy się spocisz. System trzypunktowego mocowania utrzymuje szkła w idealnej pozycji względem twarzy, zapewniając najwyższy komfort.

Model STRAIGHT JACKET® jest dostępny w wielu opcjach obejmujących powłokę IRIDIUM®, zmniejszającą natężenie światła odbitego, szkła ACTIVATED BY TRANSITIONS®, przyciemniające się w jasnym świetle, i najlepsze na świecie szkła z polaryzatorem. W oprawkach można również zamocować soczewki korekcyjne.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: OAKLEY STRAIGHT JACKET Mate Black 24-124

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna